Logotipai

Logotipas, tai Jūsų verslo veidas. Veidas, kurį klientai prisimena ir kuriuo pasitiki. Geras logotipo dizainas:

  • Parodo kas ir kokie jūs esate;
  • Yra lengvai ir greitai atpažįstamas, įsimenamas;
  • Išskiria Jus iš konkurentų;
  • Didina pasitikėjimą;
  • Skatina pardavimus.

Logotipas yra esminė įvaizdžio dalis, tačiau norint pasiekti maksimalių rezultatų, Jums reikalinga vientisa, įsimintina įmonės įvaizdžio visuma – firminis stilius.

Firminis stilius

Firminis stilius – tai pirmas netiesioginis susipažinimas su jūsų įmone, tai reklama ir jūsų verslo prisistatymas visur ir visada. Firminio stiliaus pagalba sukuriamas originalus ir įsimintinas visų su įmonės atributika susijusių produktų dizainas, atspindintis Jūsų įmonės veiklą, idėją bei viziją.

Firminis stilius tai: Logotipas, vizitinė kortelė, el.pašto parašas,sąskaita-faktūra, blankas, vokas, bloknotas, reklama ant automobilių, nuolaidų kortelės, darbuotojo pažymėjimas, skrajutė, plakatas, kvietimai, darbuotojų apranga, prezentacijos šablonas, lipdukai ir kita įmonės atributika.

Logotipo kūrimas, tai procesas

Ilgametė patirtis kuriant įvairių sričių prekės ženklų logotipus ir jų firminį stilių, leidžia įžvelgti ir Jums pateikti unikalius bei geriausius kūrybinius sprendimus pritaikytus tik Jūsų verslui. Logotipo kūrimas, tai procesas kurio metu mūsų komanda išanalizuos geriausias Jūsų verslo ypatybes, kurios bus atspindėtos jūsų firminiame stiliuje.

Susipažįstame

Analizuojame

Įgyvendiname

Džiaugiamės

Bazinis


Logotipo dizainas

Darbiniai failai

Konsultacija

Nuo 349€

Gaukite pasiūlymą

Standartinis


Logotipo dizainas

Darbiniai failai

Konsultacija

Vizitinių dizainas

Firminis blankas

El. parašo dizainas

Lipdukų dizainas

Nuo 449€

Gaukite pasiūlymą

Visapusiškas


Logotipo dizainas

Darbiniai failai

Naudojimo vadovas

Konsultacija

Vizitinių dizainas

Firminis blankas

El. parašo dizainas

Lipdukų dizainas

Atributikos dizainas

Soc. tinklų dizainas

Firminio stiliaus knyga

Nuo 749€

Gaukite pasiūlymą

Kuriame Jums


Efektyvus logotipas – greičiausias būdas palikti teigiamą įspūdį apie save. Ar tai būtų paslauga, produktas ar Jūsų įmonė – prekės ženklas turi atitikti Jūsų veiklos pobūdį bei vertybes. Siūlome aukščiausios kokybės dizaino paslaugas, tad rasime labiausiai Jums tinkančius firminio stiliaus sprendimus.

Kas mes?


Kiekviena linija turi aiškią pradžią bei pabaigą todėl Mes siekiame visus projektus įgyvendinti būtent šiuo principu. Linijos – kūrybos studija, kryptingai dirbanti skaitmeninių ir spaudos sprendimų srityje. Jau daugiau nei 5 metus siūlome profesionalias firminio stiliaus, internetinių puslapių kūrimo ir reklamos paslaugas.

Sudominome? Susisiekite su mumis ir gaukite firminio įvaidžio pasiūlymą per 12h

Dirbkime kartu


Nepažįstate mūsų? Susipažinkime! Mumis pasitiki tokios kompanijos kaip: