UAB „Amber Vilnius“ – 2015 metais taksi veiklą Vilniaus mieste pradėjusi kompanija, kurią sudaro veržli, ambicinga ir jauna komanda. A2B siejasi su naujais automobiliais, patogia atsiskaitymo sistema ir atsakingu požiūriu į klientą. Pagrindinė paslaugų funkcija yra sklandžiai ir komfortiškai pristatyti klientą nuo taško A iki taško B. Šis šūkis atsispindi ir mūsų kurtame prekinio ženklo stiliuje.

Raidės A2B (angliškai FROM A TO B) simbolizuoja aiškų, sklandų, jokių rūpesčių nesukeliantį judėjimą, tikslo link. Ryškiai žalios spalvos pasirinkimą diktavo noras išsiskirti, būti iš karto pastebėtiems. Didmiestyje, kur vyrauja pilki atspalviai, žalia spalva yra labai kontrastinga, dėl to aiškiai matoma bei įsimenama. Būtent dėl ryškių automobilių, A2B savo įvaizdžiu išsiskiria iš kitų Vilniaus taksi įmonių. Logotipo elementų visuma simbolizuoja judėjimą bei dinamiškumą – vienas iš pagrindinių taksi verslo savybių.

“A2B” mes kūrėme logotipą, firminį stilių, nuolaidų korteles, verslo pasiūlymų dizainą, automobilių dizainą, Facebook marketingo kompaniją, informacinę spaudą.